Aktuálny termín skupinového kurzu hypno-pôrodu:

podľa záujmu (informujte sa prostreníctvom mailu)

V prípade záujmu o skupinový alebo individuálny kurz mi môžete napísať pre bližšie info na: veru@vyladsanaseba.sk

Cenník:

 • Individuálny kurz hypno-pôrodu
  350,-
 • Skupinový kurz hypno-pôrodu
  137,-
 • Skupinový kurz hypno-pôrodu pre páry
  167,-
 • On-line konzultácia
  Ak máš chuť na individuálnu konzultáciu, kde chceš poriešiť svoje témy a výzvy, môžeš využiť túto možnosť :). Z veľkej časti budeme pracovať s technikami a metódami hypno-pôrodu. 1h/45,-

Čo získaš:

 • Zažiješ víkendový kurz nabitý informáciami, ktoré zmenia Tvoj uhoľ pohľadu na pôrod.
 • VIP zóna s relaxáciami na doma, VIP Brožúrka a sprievodná príručka
 • Podpora odo mňa - zostávame v kontakte 🙂
 • Bezpečný priestor, výborná atmosféra a otvorené zdieľanie.
 • Začneš sa viac vnímať a vidieť.
 • Získaš podporu podobne zmýšľajúcich žien.

Stiahni si zaDARmo pre radosť môj e-book o esenciálnych olejoch :). 

Pre prihlasovanie na kurzy a on-line konzultácie využite, prosím, môj e-mail: veru@vyladsanaseba.sk

Kurz hypno-pôrodu

Dovoľ svojej intuícii naviesť Ťa správnym smerom.

Hypno - pôrod je terapeutická metóda, ktorá bola prvý raz uplatnená v roku 1990 v takej podobe ako ju poznáme dnes. Jej korene však siahajú až do 50. rokov minulého storočia. 

Hypno - pôrod je filozofia, ktorá v sebe skrýva terapeutické metódy schopné pripraviť ženy k bezbolestnému a láskyplnému pôrodu. Je nástrojom, ktorý tehotnej žene pomôže využiť svoju vrodenú schopnosť porodiť svoje dieťatko pokojne s prirodzenou silou a radosťou. V pokore a úcte k novému životu. 

Základným princípom metódy hypno-pôrodu je, že pôrod je pre ženy normálnou, prirodzenou a zdravou funkciou. Telo tehotnej ženy totiž inštinktívne vie, ako porodiť svoje dieťatko, rovnako ako inštinktívne vie ako ho počať a zaistiť jeho vývoj (M. F. Monganová, Hypnoporod).   

V hypno-pôrode neexistuje katalógový pôrod. Kurz Vám rovnako nezabezpečí, že IBA jeho absolvovaní budete mať dokonalý pôrod bez bolesti. 

Absolvovaním víkendového kurzu hypno-pôrodu získate:

 • Moje energetické pole
  Ako tehuľka, ktorá si sama prešla nádherným hypno-pôrodom, pri ktorom sa narodila naša dcéra viem odovzdať svoje skúsenosti, ktoré aj vďaka hypno-pôrodu boli pre mňa obrovsky transformačné.
 • Možnosť výberu:
 • Individuálny kurz
  Individuálny kurz - ktorý sa uskutoční u Vás doma. Ku klientom cestujem maximálne do 200km vzdialenosti. Výhodou individuálneho kurzu je, že ho absolvujete v pohodlí svojho domova a budete mať moju plnú pozornosť a starostlivosť.
 • Skupinový kurz
  Skupinové kurzy sa uskutočňujú približne 1x do mesiaca - dvoch ,väčšinou v Senici alebo v Skalici. Opäť výhodou môže byť,že na kurze je viac žien, pričom spolu zdieľajú a podporujú sa navzájom.
 • Informačné brožúrky
  Súčasťou ceny kurzu sú aj 2 informačné brožúrky. Jedna z nich má 80 strán a je v nej všetko, čo si budete chcieť pripomenúť aj po kurze. Druhá brožúrka je pre Vášho pôrodného partnera.
 • VIP zóna
  Po kurze Vám do mailu prídu prístupové kódy do VIP zóny, kde si budete môcť stiahnuť relaxačné nahrávky, ktoré Vám aj v domácom prostredí budú pomáhať v príprave na pokojný a láskyplný pôrod.
 • Moja podpora
  Keďže mi väčší zmyseľ dávajú dlhodobé spolupráce, rozhodla som sa maminkám, ktoré u mňa absolvujú kurz hypno-pôrodu dať zľavu na 2 konzultácie za cenu jednej v čase, kedy to budú samy potrebovať (či už počas tehotenstva alebo po pôrode).

Hypno-pôrod je niekoľko rokov overená metóda, ktorá funguje. Má nespočetné množstvo spokojných klientiek a šťastných maminiek. Ja sama som vďaka kurzu hypno-pôrodu zažila liečivý pôrod v láske a dôvere vo vlastné telo a v úcte k novovzniknutej rodine. 

Dnes ale s istotou viem, že to, čo ma viedlo vtedy k absolvovaní kurzu hypno-pôrodu, bola moja vnútorná túžba porodiť svoje dieťatko prirodzene, bez zastrašovania, v dôvere vo vlastné telo a intuíciu. A  som vďačná, že som ho vtedy absolvovala, pretože rozstrelil všetky moje vryté domnienky a presvedčenia, ktoré mi bránili v tom, aby som sa na pôrod pozerala ako nádhernú, bezbolestnú a silnú skúsenosť. 

Hypno-pôrod je pre všetky tehuľky, ktoré: 

 • túžia porodiť svoje dieťatko v dôvere v proces, svoje telo, svoju intuíciu a svoje dieťatko
 • nečakajú až ich niekto v niečom zmanažuje, ale samy vyhľadávajú možnosti, ako dosiahnuť svoj vytúžený výsledok - v tomto prípade pôrod
 • vedia, že za svoje skúsenosti sú zodpovedné samy a robia všetko preto, aby boli čo najpríjemnejšie
 • vedia, za nich nikto iný neporodí ich dieťatko a je na nej urobiť tie správne rozhodnutia za seba aj svoje dieťatko
 • vedia, že v sebe majú obrovskú vnútornú silu a túžia ju podporiť novými myšlienkami a zmenou vzorcou aké majú o pôrode
 • ešte v sebe nemajú jasno ako si utvoriť svoj vlastný obraz o pôrode a ten, ktorý im ponúka spoločnosť im nevyhovuje
 • čakajú ďalšie bábätko po traumatickom pôrode
 • sú na ceste osobnostného rozvoja, uvedomujú si a vnútorne cítia, že bez toho, aby na sebe pracovali sa nič nezmení
 • potrebujú rozvinúť mindset o pôrode podporený svojou vlastnou intuíciou.

Pôrod je skúsenosť, ktorú vie ovplyvniť mnoho faktorov. Sama však dokážem ovplyvniť veľké množstvo z nich. Najmä Tvojou psychickou pohodou. Pretože napätie našich myšlienok vytvára napätie v celom tele. 

Ja za Vás neporodím Vaše detičky, čiže nenesiem žiadnu zodpovednosť za Váš pôrod, ale viem, že si spolu užijeme víkend nabitý informáciami, plnohodnotnými relaxáciami, podporou, zdieľaním a prežitkami, ktoré Vás posunú zase o kus k ďalej, aby ste zažili pôrod, po ktorom túžite.

Teším sa na Vás a s Vami.

S láskou Veru.

Hypnopôrod bol pre mňa a môjho syna veľkým požehnaním.Nádherné chvíle napojovania sa na seba navzájom, získavanie dôvery v silu vlastného tela....hypnopôrod naplnil moje posledné týždne tehotenstva pokojom, dôverou a silou! Veronika lektorka sa pre mňa stala veľkou sprievodkyňou.Je to krásna, úprimná, otvorená a láskou naplnená dušička😇 ktorá zo seba dáva maximum.Veľká vďaka za všetko🙏 a vrelo odporúčam každej mamičke!!
Janka Ž.
Hypno-pôrod s Veronikou bolo to najlepšie rozhodnutie. Kurz mi dal neskutočnú odvahu a dôveru v samu seba, aby som pôrod zvládla čo naj...
Vanda K.
Odporúčam...bol to krásny kurz vo veľmi príjemnej atmosfére. Dozvedeli sme sa veľa zaujímavých informácií a ako nás kurz ovplyvnil pozorujem už počas tehotenstva. Veľmi sa tešíme až príde čas a privítame naše bábätko. Som rada, že som dala na svoj pocit a na kurz sme sa prihlásili aj s manželom. Prajem veľa spokojných rodičov aj bábätiek.
Táňa B.
Určite odporúčam, keď príde nervozita, tak metódami sa vie telo uvoľniť. Dokonca, aj keď pri pôrode prebehne niečo nie veľmi podľa predstáv, je to veľká pomoc, aby na pôrod boli stále pekné spomienky. Veľkým prínosom je to určite pre partnerov, manželov, budúcich oteckov. Neboja sa byť pri pôrode oporou a aktívnou pomocou. Pre mňa bol manžel pevný oporný bod, pri ktorom som sa cítila bezpečne a dokázala som sa ponoriť do svojho tela. Verím, že každá si nájde v hypno-pôrode to, čo jej pomôže dôverovať svojmu telu a priviesť na svet pokojne vytúžené bábätko. Ďakujeme
Táňa a Janko B.
Můžu jedine doporučit, Veru je úžasný človíček, pomůže Vám objevit svoji vnitřní sílu, která je mnohdy ukrytá, ale vždy tam je. Svedly nás k sobě naše děti, díky kterým jsme se potkaly v lesním klubíku. Tam jsem od Verči poprvé slyšela o hypnoporodu a jeho technikách a také jsem se dozvěděla, že sama kurzy pořádá. Vše mě velmi lákalo a bylo mi to blízké, proto jsem se u druhého těhotenství chtěla dozvědět víc a prošla hypnoporodním kurzem i s manželem, kterým nás Veru úžasne provedla. Kurz byl plný energie a dodnes jsme všechny v kontaktu.
Nikola M.